• In English
 • Мінрегіон: Вирішено питання спорудження ще одного житлового довгобуду в Києві
  опубліковано 22 жовтня 2014 року о 15:44

  У Києві ще на один проблемний довгобуд стане менше. На завершальній стадії вирішення питань, які дозволять відновити будівництво житлового будинку на вул. Сім’ї Сосніних, 4а у м. Києві. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко.

  За його словами, Мінрегіон і Київська міська державна адміністрація спільно працюють над вирішенням цього питання.

  «Нещодавно відбулась нарада в Адміністрації Президента України з питань цього об’єкту будівництва, на якій ми запропонували вирішити майнові питання інвесторів будівництва цього будинку шляхом передачі права вимоги від них до комунального підприємства «Житлоінвестбуд - УКБ». На підставі таких правочинів буде визначено право власності на даний об’єкт незавершеного будівництва за цим комунальним підприємством. Наступним етапом буде оформлення на підприємство земельної ділянки. Реалізація таких кроків дозволить розпочати роботи з завершення будівництва цього будинку» - поінформував Дмитро Ісаєнко.

  Він також додав, що інвестори на своїх зборах, участь в яких взяли близько 400 осіб, підтримали таку пропозицію Мінрегіону.

  «Крім того, Міністерство взяло на себе зобов’язання сприяти у вирішенні Київською міською державною адміністрацією питання оформлення права користування земельною ділянкою за комунальним підприємством та поновленні проекту будівництва. Для нас важливо, щоб кожна сім’я, яка вклала кошти у це будівництво, отримала своє законне житло», - сказав заступник Міністра.