• In English
 • На Рівненщині триває підготовка рот охорони та загонів оборони
  опубліковано 21 жовтня 2014 року о 12:05

  На базі Рівненського обласного комісаріату завершився комплекс занять з керівним складом районних військових комісаріатів, рот охорони та загонів оборони з підготовки особового складу.

  Учасники заходу опанували організацію руху опору, ведення партизанської війни, несення служби на блокпостах і спостережних постах, супроводження колон. Також офіцери і військовослужбовці військової служби за контрактом практично відпрацювали тактику дій на полі бою в одиночному порядку, парному і в групах. А після завершення заходу учасники виконали вправи навчальних стрільб із стрілецької зброї з різних позицій.

  «Під час занять застосовувався досвід бійців антитерористичної операції. Ми акумулювали кращі відомі нам практики, залучили викладачів кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування аби дати людям ті теоретичні знання і практичні навички, які знадобляться під час застосування за призначенням», – зазначив керівник занять майор Олександр Гурко.

  Планується, що військовослужбовці, які пройшли підготовку, приступлять до проведення занять з ротами охорони та загонами оборони за відповідною програмою у всіх районах області.

  «Усю свою діяльність ми вибудовуємо у відповідності до реалізації мирного плану Президента України. Ми очікуємо, що підготовка рот охорони та загонів оборони дозволить не лише підвищити обороноздатність Рівненської області, важливих об’єктів та цивільного населення, а й сприятиме популяризації військової служби і патріотичному вихованню молоді», – підсумував тимчасово-виконуючий обов’язки військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату полковник Андрій Пінчук.