• In English
 • Голова Держспецзв'язку і Генеральний секретар МСЕ обговорили роль і завдання України в МСЕ
  опубліковано 21 жовтня 2014 року о 11:15

  Під час Повноважної конференції Міжнародного Союзу Електрозв’язку, що проходить у Пусані, відбулася зустріч Генерального секретаря МСЕ Хамадуна Туре та керівника української делегації Голови Держспецзв’язку Володимира Звєрєва.

  Під час зустрічі Голова Держспецзв’язку Володимир Звєрєв подякував Хамадуну Туре за його неабиякий внесок у розвиток МСЕ в епоху глобальних технологічних змін і підвищення ролі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у всіх сферах суспільного життя та економіки.

  Керівник української делегації розповів Генсеку МСЕ про поточні завдання галузі ІКТ в Україні - впровадження широкосмугового доступу та цифрового телебачення, а також проблеми кіберзахисту.

  Володимир Звєрєв також представив керівнику МСЕ кандидата в члени Радіорегламентного комітету МСЕ Євгена Хаїрова та розповів про досвід взаємодії України та МСЕ, особливо в рамках ефективного використання радіочастотного ресурсу та моніторингу радіочастот. Зокрема, Український державний центр радіочастот є багаторічним членом Сектору радіозв’язку МСЕ, на його базі проводяться численні конференції та семінари Союзу. Представництво України в повноважному органі МСЕ дозволить посилити радіочастотний напрям діяльності Союзу.

  Володимир Звєрєв також наголосив на важливості твердої позиції міжнародної спільноти щодо порушень норм міжнародного права в галузі використання радіочастотного та номерного ресурсу внаслідок анексії Автономної Республіки Крим, а також на неприпустимості будь-яких непрямих форм визнання такої анексії.