• In English
 • Голова Держспецзв’язку у Кореї розповів про впровадження ІКТ в Україні з метою модернізації усіх сфер суспільного життя
  опубліковано 21 жовтня 2014 року о 10:15

  У своєму виступі керівник української делегації на Повноважній конференції Міжнародного союзу електрозв’язку порушив питання ролі ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) в глобальному економічному зростанні та реформах в Україні, міжнародному співробітництві нашої країни з МСЕ, зокрема у використанні радіочастотного ресурсу, а також питання наслідків анексії Криму з точки зору міжнародного права.

  Зокрема, Володимир Звєрєв наголосив, що національний проект «Україна 2020: Стратегія національної модернізації», ініційований Президентом України Петром Порошенком, а також Стратегія розвитку інформаційного суспільства в Україні передбачають широке впровадження ІКТ з метою модернізації усіх сфер суспільного життя. Це перекликається з розробленою МСЕ стратегією розвитку телекомунікацій у світі «Connect 2020», яка стане одним з підсумків Повноважної конференції.

  «Україна має значні досягнення у здійсненні радіочастотного моніторингу, і хотіла б продовжувати активну роботу в цьому напрямку в МСЕ для внеску у розвиток телекомунікацій в інтересах всіх держав-членів Союзу», - повідомив Володимир Звєрєв. Він висловив  сподівання на підтримку кандидата від України Євгена Хаїрова на посаду члена Радіорегламентарного комітету.

  Голова української делегації також нагадав членам МСЕ, що  користування операторами і телерадіомовниками РФ мережами електрозв’язку та частотними присвоєннями України на тимчасово окупованій території Криму порушує норми міжнародного права, закріплені в основних документах МСЕ, і висловив сподівання на активну підтримку міжнародної спільноти прав України як члена МСЕ шляхом прийняття відповідного рішення.

  «Незважаючи на складний стан, Україна продовжує впевнено рухатися шляхом розбудови інформаційного суспільства», - наголосив Володимир Звєрєв.