• In English
 • Визначено переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2014"
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 15:36

  17 жовтня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» визначено переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014».

  У рамках фестивалю проведено Всеукраїнський конкурс інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014», конкурс «Intel-Техно Україна 2014-2015» - Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF» та Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» Національного центру «Мала академія наук України».

  Конкурсанти представили понад 200 розробок різноманітної тематики. Авторські колективи проектів – переможців Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014» отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів. Суперфіналісти конкурсу «Intel-Техно Україна 2014-2015» - Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів, який проводиться за підтримки Посольства США в Україні, зможуть удосконалити свої розробки з науковцями в лабораторіях НТУУ «КПІ» та інститутів НАН України, а найкращі з них у травні 2015 року представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» в США.

  Заключну професійну оцінку проектів Конкурсу «Sikorsky Challenge» забезпечував Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг, а набути навички подання презентації проектів англійською мовою фіналістам допомагала школа бізнес-англійської мови Yappi.

  За результатами фестивалю автори проектів, визнаних переможцями, уклали з венчурними, інвестиційними та благодійними фондами на інвестування своїх розробок угоди загальною сумою в 23 мільйони 445 тисяч гривень!

  Переможцями ІІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014» стали:

  • у категорії «Математика» – Ілля Бараненко з Черкаського фізико-математичного ліцея (проект «Задача про лопаючі кола»);

  • у категорії «Комп’ютерні науки» – Юрій Рівний з Київського технікуму електронних приладів (проект «Програма «NILRIMA»);

  • у категорії «Фізика і астрономія» – Надія Маслова з Одеської Маріїнської гімназії (проект «Аналіз розподілу цефеїд у нашій Галактиці»);

  • у категорії «Енергетика» – Людмила Ревуцька з Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" (проект «Роторний вітрогенератор з адаптивною геометрією робочих органів») ;

  • у категорії «Інженерія» – Марта Чічілова та Тигран Согоян з алуштинської загальноосвітньої середньої школи -III ступенів №2, АР Крим (проект «Використання універсального моноблока у ветеринарній ортопедичній системі «VOSYS-OPTIMA»).

  Почесне право представляти Україну на Всесвітньому фіналі «Intel-ISEF» у травні наступного року в місті Піттсбург (США) журі надало Юрію Рівному з Київського технікуму електронних приладів (проект «Програма «NILRIMA»), Ервіну Молнару з Виноградівської гімназії, миноградів Закарпатської області (проект «Розробка 3D LED GLOBE») та Надії Масловій з Одеської Маріїнської гімназії (проект «Аналіз розподілу цефеїд у нашій Галактиці»).

  Нагадаємо, ІІІ Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014» проходив в НТУУ «КПІ» з 14 до 17 жовтня 2014 року.

  Мета фестивалю – залучення учнівської та студентської молоді, а також науковців і підприємців до участі у дослідницьких програмах і проектно-конструкторській діяльності задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародні та національний ринки.