• In English
 • Три роки від загального строку навчання студент повинен провести на практиці, - Ігор Швайка
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 13:44

  Таку позицію глава Міністерства аграрної політики та продовольства висловив у коментарі одному із загальнонаціональних телеканалів, перебуваючи з візитом в м. Ужгород розповів, що три роки від загального строку навчання студент повинен провести на практиці.

  Відповідаючи на запитання щодо проблем галузі лісового господарства, Ігор Швайка зазначив, що ініціатива підпорядкування навчальних закладів галузі Міносвіти відгукується зараз безглуздим різноманіттям спеціальностей у фахових вишах.

  "Що ми бачимо сьогодні? Наші галузеві коледжі, де навчаються майбутні лісівники, випускають сьогодні перукарів, юристів та культурологів. Навіщо? Ми повинні мати якісну фахову освіту молоді, з великим обсягом практичних знань ще до отримання диплому",- сказав Ігор Швайка.

  Крім того, очільник аграрного відомства наголосив на сьогоднішніх можливостях лісового господарства в контексті енергонезалежності.

  "Протягом трьох років ми зможемо замістити близько 10 млрд. кубометрів газу тільки за рахунок деревини. Це 25% від загальної потреби у використанні. І це тільки за рахунок деревини, не враховуючи можливості біогазу та біоетанолу, які можуть використовувати цукрові та спиртові заводи", - наголосив Ігор Швайка.