• In English
 • У Херсоні відкрився льодовий палац
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 09:56

  18 жовтня відбулась урочиста церемонія відкриття льодового палацу «Фаворит - Арена» у м. Херсоні. Діти, які тренуються у палаці, на святі продемонстрували глядачам свої спортивні досягнення - молоді фігуристи та хокеїсти представили справжнє спортивне шоу.

  Привітав юних спортсменів і вручив «ключ» від льодового комплексу керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський.

  «В Україні існує лише чотири подібні ковзанки, побудовані за рахунок державного бюджету, і мені дуже приємно, що ми змогли зберегти цю ковзанку для дітей. Ми не продали її, а передали в обласну державну власність, і за рахунок обласного бюджету тут будуть проводитися спортивні змагання, сотні дітей зможуть займатися фігурним катанням, хокеєм. Це дозволить виховувати молоде покоління більш здоровим і сильним», – сказав Володимир Клюцевський.

  Слід зазначити, що льодовий палац, який є одним з кращих льодових споруд в країні, відродився за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації. Адже, саме з ініціативи облдержадміністрації цей об'єкт рішенням сесії Херсонської обласної ради прийнятий з державної власності в комунальну і переданий на баланс комплексної дитячо-юнацькій школі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації.