• In English
 • Рівненські рятувальники відправилися на Схід України для відновлення життєзабезпечення звільнених населених пунктів країни
  опубліковано 17 жовтня 2014 року о 10:36

  Від початку звільнення територій Донецької та Луганської областей рятувальники ДСНС України вирушили на Схід України відбудовувати зруйновані терористами населені пункти та виконувати роботи з розмінування міст і сіл. Рятувальники працюють майже цілодобово аби якнайшвидше допомогти людям повернутися до звичного ритму життя. У зв’язку з напруженою та складною роботою постійно відбуваються ротації особового складу ДСНС України.

  Так, 17 жовтня у Донецьку область, для ротації,  вдруге вирушила група піротехнічних робіт в складі 5 чоловік та група інженерних робіт в складі 2 чоловік аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Рятувальники продовжать виконувати роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій населених пунктів та надавати допомогу у відбудові інфраструктури міст та населених пунктів у Луганській та Донецькій областях.

  Керівництво Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій перевірило готовність рівненських рятувальників до виконання завдань за призначенням на Сході країни та забезпечення їх необхідними засобами індивідуального та медичного захисту особового складу і всім необхідним екіпіруванням, зокрема і зимовим одягом. Крім того, у рятувальників було перевірено наявність всіх необхідних документів для взяття участі у виборах до Верховної Ради України.

  Нагадаємо, що від початку виконання робіт на території Донецької та Луганської областей рятувальники ДСНС України вже розібрали 96 завалів будинків, вивезли майже 3 тисячі тонн зруйнованих будівельних конструкцій, розчистили 118 км вулиць та доріг. Піротехнічні підрозділи обстежили 1400 га території, виявили та вилучили більше 24 тисяч вибухонебезпечних предметів.