• In English
 • Київські благодійники передали захисникам Маріуполя засоби розвідки та спостереження
  опубліковано 16 жовтня 2014 року о 17:14

  16 жовтня на півдні Донеччини представники Київської благодійної організації “Громадська ініціатива “Повернися живим” передали Українським військовослужбовцям спеціальні засоби розвідки та спостереження.

  Зокрема, військовим передано 3 оптико-електронних прилади для візуалізації температурних полів (тепловізори), 5 приладів нічного бачення, 10 рацій та два металошукача на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

  «Це вже друга партія необхідного технічного майна, яка надійшла захисникам Маріуполя в рамках соціального проекту “Громадська ініціатива “Повернися живим”. Тепловізори та інші прилади нічного спостереження – це ті речі, які можуть врятувати життя солдатам та забезпечити мир в регіоні. Тому всі зусилля волонтерських організацій спрямовані саме на забезпечення військ даними зразками сучасної техніки», – зауважила координатор волонтерських організацій в Маріуполі Галина Однорог.

  Після оформлення передачі майна технічні засоби направлено до розвідувальних та спеціальних підрозділів, які беруть участь в АТО.