• In English
  • Уряд затвердив план заходів по відновленню інфраструктури Донецької та Луганської областей, - Володимир Гройсман
    опубліковано 16 жовтня 2014 року о 15:51

    Сьогодні на засіданні Уряд затвердив План заходів з організації проведення відновлювальних робіт пошкоджених (зруйнованих) об’єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем життєзабезпечення на території Донецької й Луганської областей. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

    За його словами, планом передбачено, зокрема, розроблення та прийняття актів Уряду, необхідних для оперативного вирішення питань відновлення життєдіяльності Донбасу; заходи з обстеження, проектування, визначення пошкоджених об’єктів, що потребують першочергового фінансування, можливості спрощення процедур затвердження проектної документації та порядку виконання відновлювальних робіт на автодорогах та ін.

    «Це чіткий план, за яким ми будемо діяти найближчим часом у питаннях відновлення життєдіяльності на відповідних територіях Донецької й Луганської областей, звільнених від терористів. Він передбачає визначення обсягів руйнувань, здійснення обстеження пошкоджених будівель, формування джерел фінансування. Усі ці питання ми маємо визначити до кінця поточного року. Центральна та місцева влада має спільно працювати над реалізацією відновлювальних заходів», – зазначив Віце-прем`єр-міністр.