• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні
  опубліковано 16 жовтня 2014 року о 13:19

  Обстановка на українсько-російському кордоні та на лінії розмежування між силами АТО і незаконними озброєними формуваннями суттєвих змін не зазнала та залишається напруженою.

  Впродовж доби бойових зіткнень підрозділів Держприкордонслужби із незаконними збройними формуваннями та підрозділами ЗС РФ, а також обстрілів позицій прикордонників не було.

  Водночас ЗС РФ продовжують активне використання військової авіації та  БПЛА для проведення повітряної розвідки, у тому числі, з порушенням повітряного простору України та адміністративного кордону з тимчасово окупованим Кримом.

  Так, учора, близько 11-ї години виявлено політ вертольота РФ вздовж лінії кордону по території РФ навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Мілове» в напрямку н.п. Білолуцьк. Гармат та озброєння на вертольоті не виявлено.

  Близько 11.30 навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Троїцьке» Луганського загону спостерігався політ вертольота РФ у напрямку н.п. Бабичеве. Вертоліт мав елементи озброєння (кулемет та ракетні барабани).

  О 18.15 прикордонний наряд, який ніс службу на блокпосту поблизу Маріуполя, спостерігав проліт 1 БПЛА у напрямку н.пнутове, а близько 20.00 прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Червоний Чабан» Херсонського загону виявив 1 БПЛА, який порушив адміністративний кордон з тимчасово окупованої АР Крим та прослідував вглиб України.