• In English
  • Дмитро Булатов взяв участь у Конгресі за реформу у галузі фізичної культури та спорту
    опубліковано 16 жовтня 2014 року о 13:07

    Реформа – це збереження всього корисного і результативного в нинішній системі спорту та фізичної України плюс передовий світовий та європейський досвід. Поєднання традицій і новацій дасть унікальний результат і дозволить українському спорту розкрити свій потенціал у всіх напрямках. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов під час виступу на Конгресі за реформу у галузі фізичної культури та спорту, який проходить у Києві на НСК «Олімпійський».

    Міністр зазначив, що в основі реформи лежить прагнення зробити життя кожного українця якіснішим: «Ми маємо на увазі кожного: тих, прагне здорового способу життя, хто бажає займатися чи займається спортом професійно. Це стосується тих спортсменів, які уже мають особисті досягнення і завершують спортивну кар’єру. Реформа дасть нові можливості, розкриє перед ними нові сфери діяльності».

    «І, звичайно, реформа – це підвищення авторитету України на міжнародному рівні не тільки як батьківщини знаменитих спортсменів та відомих команд. Більш важливо – це статус правової, соціально орієнтованої держави, яка дає кожному громадянину можливість реалізувати своє право на здоровий спосіб життя», - наголосив Дмитро Булатов.