• In English
 • Аграрні ВНЗ впроваджують технології відновлювальної енергетики
  опубліковано 15 жовтня 2014 року о 12:17

  За дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Ігора Швайки, Херсонський державний аграрний університет працює над впровадженням альтернативних джерел енергії.

  Зокрема, Університетом підписано відповідний меморандум у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

  На презентації викладачі та студенти університету ознайомили присутніх із конкретними прикладами впровадження технологій відновлювальної енергетики. Учасники зустрічі також обговорили проблеми модернізації енергетичної галузі України, мінімізації витрат у системах теплопостачання, реалізації заходів із збереження тепла, заміни газу на альтернативні джерела енергії.

  Загалом, проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», націлений на поліпшення екологічної ситуації в містах і селах. Програма надає можливість отримати фінансування, яке необхідне для втілення і реалізації проектів із позитивним впливом на екологію (у розмірі 70% вартості самого проекту) тим громадам, які змогли їх розробити та обґрунтувати. Основна мета таких інвестицій для України спрямована не на отримання прибутку, а на поліпшення соціальної, екологічної та економічної ситуації на місцях.

   

  a