• In English
 • Львівський національний університет імені І. Франка святкує 15-річчя набуття статусу національного
  опубліковано 14 жовтня 2014 року о 17:39

  14 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось урочисте засідання Вченої ради Університету з нагоди 15-річчя від дня присвоєння навчальному закладу статусу національного. Привітав ректорат, деканів факультетів, викладачів та студентів одного із найстаріших навчальних закладів Європи т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський.

  «Сьогодні визначний день, адже Україна відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, річницю утворення УПА та День захисника України. Символічно і знаково, що ми також вітаємо Львівський національний університет імені Івана Франка із 15-річчям набуття статусу національного. Здавалося б, дуже різні події, але насправді об’єднані найголовнішим – прагненням українців жити у процвітаючій, мирній, незалежній Україні», – зазначив під час виступу на урочистому засіданні Юрій Турянський.

  Очільник Львівщини побажав усім присутнім натхненної праці та нагородив відзнаками і цінними подарунками кращих працівників вищого навчального закладу.

  Під час урочистостей професорський та викладацький склад, співробітників вишу також відзначили різноманітними нагородами за вагомі досягнення у професійній діяльності, зокрема дипломами та грамотами Львівського національного університету імені Івана Франка, відзнаки Вченої ради Університету вручено і кращим студентам.

  Зазначимо, що урочистості з нагоди Дня Університету розпочались ще 1 жовтня і триватимуть до 15 жовтня. У рамках святкування відбуваються виставки, презентації друкованих видань, круглі столи, книжкові ярмарки, конференції, спортивно-масові заходи, екскурсії та багато інших заходів.