• In English
 • Проект з організації експорту електроенергії в енергосистему країн ЄС розглянули на Хмельницькій АЕС
  опубліковано 14 жовтня 2014 року о 17:24

  14 жовтня 2014 року на Хмельницькій АЕС відбулася нарада представників ДП «НАЕК «Енергоатом», Kulczyk Investments (Польща), фахівців Хмельницької АЕС з розгляду проекту щодо організації експорту електроенергії Хмельницькою АЕС (ХАЕС-2) в енергосистему ЄС.

  Було розглянуто технічні аспекти забезпечення безпечної та надійної роботи Хмельницької АЕС при відокремленні енергоблока №2 ХАЕС на роботу в енергосистемі країн Європейського Союзу в складі Бурштинського острова.

  Нагадаємо, що 11 червня в Києві, ДП «НАЕК «Енергоатом» та компанія Polenergia International підписали меморандум щодо визначення напрямків майбутньої співпраці у сфері ядерної енергетики, виробництва ядерної енергії та її оптимального використання.

  Метою Меморандуму є визначення загальних напрямків майбутньої стратегічної співпраці в галузі проектування та будівництва атомних електростанцій, оптимального використання виробництва ядерної енергії та поглиблення взаємовідносин задля досягнення цілей загального розвитку на основі рівності та взаємної вигоди.

  «Експорт електроенергії на європейський  енергоринок – це реальний крок до вступу України до Європейського Союзу», ‒ зауважив заступник директора з виробництва ‒ директор департаменту експлуатації ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

  Довідково

  Polenergia International S.ar.l. є частиною Kulczyk Investments, міжнародної інвестиційної групи, яка спеціалізується на ініціюванні та здійсненні операцій на новостворених світових ринках, а також на реструктуризації та створенні гудвіла портфельних товариств. Найважливіші для Групи сектори це: енергетика, нафта і газ, мінеральні ресурси, а також інфраструктура і нерухомість. Kulczyk Investments створює першу польську приватну енергетичну групу регіонального масштабу. Є найбільшим польським інвестором у Африці. Фірма із місцезнаходженням у Люксембурзі має свої представництва у Варшаві, Лондоні, Києві та Дубаї.