• In English
 • Перші 10 вантажівок гуманітарної допомоги з Німеччини розвантажено у Харкові, - Сергій Бочковський
  опубліковано 14 жовтня 2014 року о 09:45

  13 жовтня до Харкова прибули перші 10 машин гуманітарного вантажу з Німеччини, який був наданий для України відповідно до домовленостей між канцлером ФРН Ангелою Меркель та Президентом України Петром Порошенко. Голова ДСНС України Сергій Бочковський особисто координував процес розвантаження машин.

  «Сьогодні представники Товариства Червоного Хреста в Україні разом з співробітниками ДСНС України прийняли гуманітарну допомогу для подальшого розподілення між внутрішньо переміщеними особами», - повідомив Голова ДСНС України.

  Він зазначив, що до складу гуманітарної допомоги увійшла побутова техніка, медобладнання, медикаменти, одяг та інші речі першої необхідності. Вантаж наразі розміщено на складах, які знаходяться поруч з майбутнім транзитним містечком, щоб потім відразу передати його жителям зі Сходу України.  Пізніше в місто прибудуть ще 15 машин з гуманітарною допомогою.

  «Особливість цього вантажу полягає в тому, що Німеччина надає українській стороні все необхідне технічне обладнання для побудови трьох транзитних пунктів із збірних будинків для короткострокового проживання у них людей, які тимчасово переміщаються з районів проведення АТО, а також забезпечить їх всім необхідним: від теплого одягу та медикаментів до побутової техніки», - сказав Сергій Бочковський.

  Нагадаємо, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини, перетнули українсько-польський кордон. У складі вантажу, разом з одягом, побутовою технікою, ковдрами, ліжками, медобладнанням, і перші 5 вантажівок з житловими модулями. Протягом жовтня до України прибуде ще близько 100 вантажівок з модулями для спорудження у трьох областяхЗапорізькій, Дніпропетровській та Харківськійтранзитних містечок, обладнаних для проживання у них взимку.