• In English
 • Мінагрополітики: Цьогорічний прибуток ДП "Укрспирт" зросте на 123 млн. грн.
  опубліковано 13 жовтня 2014 року о 17:30

  Результатом систематичних заходів, які запроваджувалися Міністерством аграрної політики та продовольства України, в тому числі і зміна керівництва ДП «Укрспирт», вдалося змінити показники чистого прибутку підприємства з 7 млн. грн. у І кварталі цього року, до 49 млн. грн. у ІІІ кварталі. Крім того, збільшено і відрахування до державного бюджету з 2 млн. грн. до 15 млн. грн. відповідно.

  Тож, новим керівництвом підприємства проведена масштабна робота з оптимізації виробничих процесів і знищення корупційних схем, що були створені при попередньому керівництві. Так, за попередніми оцінками цього року чистий прибуток ДП «Укрспирт» складе 149 млн. грн., коли минулого року він складав всього 26 млн. грн.

  Також завдяки ефективному господарюванню адміністративні витрати у 2014 році, порівняно з 2013 роком, зменшено більше, ніж на 61% - із 629 млн. грн. до 210 млн. грн., з яких 119 млн. грн. - це втрати «сумнівних схем» роботи попереднього керівництва через сюрвейерські послуги. Зокрема, незважаючи на зростання цін на енергоносії та сировину вдалося зменшити собівартість продукції на 8,6%. До того ж, розроблено план енергозаміщення та енергозбереження, що передбачає заміщення споживання газу на 7,5 млн. кубічних метрів у місяць і зменшення споживання енергоносіїв на 25%.

  Варто відзначити, що очікувана сума дивідендів у 2014 році складе майже 44 млн. грн., тоді як за підсумками 2013 року сплачено 3,9 млн. гривень.