• In English
 • "Нафтогаз України" змінив Наглядову раду ПАТ "Укргазвидобування"
  опубліковано 13 жовтня 2014 року о 17:45

  Рішенням загальних зборів акціонерів ПАТ «Укргазвидобування» від 13 жовтня 2014 р. № 11 головою Наглядової ради Товариства обрано Пасішника Андрія Петровича, тимчасово виконуючого обов’язки заступника голови правління НАК «Нафтогаз України».

  Також членами Наглядової ради було обрано: від НАК «Нафтогаз України» – Коновця С.О. (заступник голови правління) та Чумака Р.М. (директор казначейського департаменту); від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України – Насвіщука С.В. (директор юридичного департаменту) та Скачка В.О. (заступник директора департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору).

  Водночас Рішенням зборів акціонерів ПАТ «Укргазвидобування» було припинено повноваження членів Наглядової ради Товариства Юр’єва Г.П., Мормуля Д.Д., Винокурова В.В., Загороднього Р.В. та Зейкана О.Ю.

  Довідково

  ПАТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією України, 100% акцій якої належать НАК «Нафтогаз України». За 2013 рік компанією видобуто 15,1 млрд.куб. м газу, що становить близько 72% від загального видобутку газу в Україні.