• In English
 • Розпочався процес відновлення українського війська, - Володимир Гройсман
  опубліковано 11 жовтня 2014 року о 12:07

  Те, що ми бачимо сьогодні на передових, на підприємствах, які виробляють військову техніку, свідчить про те, що розпочався процес  відродження української армії. Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» розповів Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман за результатами робочої поїздки з Президентом України до Донецької та Луганської областей.

  «За місяць дії режиму припинення вогню, нехай він і крихкий, але нам вдалося побудувати лінію зіткнення, фортифікаційні споруди, розпочати серйозний процес відновлення війська, військової техніки, сьогодні всі підприємства завантажуються, потужності відновлюються. Кожного дня нова відновлена техніка потрапляє у бойові частини, на укріплення», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

  За його словами, протягом останнього місяця здійснюються кроки для підвищення боєздатності української армії. До того ж Україна має широку міжнародну підтримку в укомплектуванні і підготовці українських військових.

  «Я бачив людей в окопах, людей зі зброєю, надзвичайно мужніх, які є уособленням духу України. Коли ти дивишся в їхні очі, ти розумієш, що є люди, яких ти поважаєш і яким ти можеш довірити власне життя і безпеку власної країни», – зазначив Володимир Гройсман.