• In English
 • Мінсоцполітики та Турецьке агентство зі співробітництва та координації починають в Україні спільний соціальній проект
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 20:04

  Мінсоцполітики та Координаційний офіс Турецького агентства зі співробітництва та координації (TIKA) в Україні домовилися про співпрацю в рамках реалізації «Проекту надання підтримки у сфері охорони здоров’я та соціальних послуг». Зокрема, така співпраця включатиме заходи щодо навчальних програм для спеціалістів, проведення ремонту та оснащення соціальних установ, у тому числі й дитячих будинків, будинків для людей похилого віку, інтернатів для дітей з різними вадами тощо.

  Про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович з Координатором програм TIKA Хаджи Байрам Болат, яка відбулася у Міністерстві з ініціативи турецької сторони.

  «Для нас важлива кожна нагода допомогти нашим громадянам, надати їм послуги, відреагувати на їх запити. Тому ми щиро вдячні вам за намір підтримати нас у цьому. Ваша організація вже зробила чимало добрих справ в Україні, зокрема, й для кримсько-татарського населення в Криму. Сподіваємося, що й наше співробітництво у подальшому буде таким же ефективним», - сказала Наталія Федорович.

  Зі свого боку, Хаджи Байрам Болат поінформував, що у зв’язку з окупацією Криму програми підтримки кримсько-татарського народу там вимушено призупинені. Однак в цілому по Україні вже реалізовано або продовжуються реалізуватися понад 40 проектів у різних регіонах і в різних галузях життєдіяльності.

  Водночас, як підкреслив Координатор програм TIKA, Туреччина має чималий досвід по організації роботи з біженцями  і його організація готова поділитися цим досвідом із Україною.

  «Україна є нашим важливим партнером. Вона переживає деякі складнощі на Донбасі і в Криму. Але ми сподіваємося, що вони будуть переборені, і Україна стане достойним членом європейського суспільства. Ми хочемо реалізувати з Мінсоцполітики проекти, які б сприяли миру, ми хочемо допомогти Україні», - наголосив Хаджи Байрам Болат.

  Українська та турецька сторони домовилися підписати Протокол про наміри і на наступному тижні, під час чергової зустрічі, обговорити конкретні заходи, які будуть здійснені в рамках співробітництва.