• In English
 • Тридцять калориферних печей передано з Вінниччини в зону АТО для бійців 9-го батальйону територіальної оборони
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 16:58

  З Вінниччини модернізовані калориферні печі в кількості тридцяти штук відправили сьогодні в зону АТО для бійців 9-го батальйону територіальної оборони. Обігрівачі були придбані за власний кошт особового складу Державної пенітенціарної служби Вінницької області.

  Голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник подякував працівникам Управління за небайдужість та бажання допомогти землякам, які захищають незалежність нашої держави. Він зазначив, що жителі області та обласна влада докладають максимум зусиль, аби всебічно підтримати та допомогти мужнім воїнам, зокрема, забезпечити їх всім необхідним до зими.

  Анатолій Олійник повідомив журналістам, що до вибору обігрівачів підійшли досить відповідально. Так, основною перевагою саме даної моделі є висока енергоефективність, адже коефіцієнт корисної дії печі складає понад 75%, а також низьке споживання палива – на одній закладці калориферна піч може працювати від п’яти до дванадцяти годин залежно від палива. Крім того, піч безпечна у використанні. Він також зазначив, що у роботі печі застосовується простий фізичний принцип – холодне повітря постійно всмоктується з підлоги, проходить через труби калорифера, нагрівається і виходить зверху.

  Працівниками Управління було також сформовано відповідні набори, до складу яких увійшли мінеральна вата, термостійкий герметик та армований скотч для монтажу і утеплення димоходів.