• In English
 • Україна та Азербайджан продовжують співпрацю у сфері спорту та молодіжної політики
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 16:50

  Міністерство молоді та спорту зацікавлене у тісній співпраці із азербайджанськими колегами у питаннях спорту та розвитку ефективної молодіжної політики. Про це Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов сказав під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним послом Азербайджану Ейнуллою Мадатлі, що відбулась 9 жовтня в приміщенні Міністерства.

  У ході зустрічі сторони обговорили поточні питання українсько-азербайджанського співробітництва в сфері молодіжної політики та спорту, у тому числі виконання програми співробітництва в сфері молодіжної політики і спорту між Міністерством молоді та спорту  України і Міністерством молоді та спорту Азербайджанської Республіки на 2014-2015 роки.

  Зокрема, Дмитро Булатов відзначив активну роботу Азербайджану з підготовки до Перших Європейських спортивних ігор та поінформував про хід підготовки українських спортсменів.

  Міністр проінформував Посла Мадатлі про проведення 16 жовтня в Києві Конгресу з реформування системи спорту України та запросив його взяти участь у роботі Конгресу.