• In English
 • Херсонців навчають надавати медичну допомогу постраждалим внаслідок терористичних актів
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 15:10

  У м. Херсон стартували спеціалізовані навчання з домедичної та медичної допомоги на засадах державно-громадського партнерства у випадках масового ураження людей внаслідок терористичних актів.

  Як зазначив перший заступник начальника головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Херсонській області Олександр Рудницький, мета подібних заходів – навчити волонтерів та всіх бажаючих елементарним навичкам та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  Так, сьогодні розпочався перший етап навчань, у ході якого волонтерів навчатимуть надавати  медичну допомогу постраждалим у разі скоєння теракту.

  Зокрема, усі бажаючі мали змогу на практиці ознайомитися із  методами медичного сортування, зупинки кровотечі, серцево-легеневої реанімації, іммобілізації, допомоги при спинномозковій травмі, психологічної підтримки на спеціально облаштованих учбових місцях.

  Зауважимо, спеціалізовані навчання з домедичної та медичної допомоги проходять у рамках Всеукраїнських медико-волонтерських навчань у всіх регіонах України.

  Наразі до участі у навчаннях залучено близько 80 волонтерів, що є представниками різних волонтерських та громадських організацій та асоціацій України, учнями та студентами шкіл, ліцеїв, вищих навчальних закладів.

  Спеціалізовані навчання на засадах державно-громадського партнерства у разі масового ураження людей внаслідок терористичних актів проходять у 2 етапи.

  11 жовтня буде відпрацьовано організацію оповіщення населення, розвідки місцевості, надання постраждалим медичної допомоги тощо.