• In English
 • Мінсоцполітики: Переселенці можуть працевлаштуватися навіть не розірвавши трудові відносини на підприємствах, розміщених у зоні АТО
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 18:42

  «Третина переселенців працездатного віку (76 тис. осіб) зосереджена в трьох регіонах, які межують із зоною АТО – Дніпропетровська, Запорізька та Харківська області. Переміщені особи працездатного віку також розміщуються і в самих регіонах, де проводиться АТО. Так, у Донецькій області – 15% (29 тис. осіб), та у Луганській – 14 тис. осіб або 7%», - повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час розширеної наради за участю керівників обласних департаментів соціального захисту населення, центрів зайнятості та управлінь Пенсійного фонду України.

  Враховуючи ці факти, Міністр поставила завдання Державному центру зайнятостівирішити у цих регіонах питання щодо кадрового забезпечення місцевих підрозділів центрів зайнятості.

  Людмила Денісова наголосила на необхідності роз’яснення щодо основного переліку всіх послуг та можливостей, які пропонуються для працевлаштування осіб. А також використанні всіх мобільних засобів та виїздів до місць компактного тимчасового проживання переселенців.

  «Особливу увагу потрібно приділяти не регіональному рівню, а саме місцевому, на який здійснюється найбільше навантаження. І не лише кадровому забезпеченню, а й матеріально-технічному ресурсу», - підкреслила Людмила Денісова.

  Ще одним завданням, за словами Міністра, є інформування переселенців про можливість працевлаштування навіть за умови нерозірвання трудових відносин на підприємствах, розміщених у зоні АТО. Це робота за сумісництвом, на умовах цивільно-правової угоди, що не вимагає наявності трудової книжки.