• In English
 • Столичні підприємці пройдуть стажування в Німеччині
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 14:55

  Уряд Федеративної Республіки Німеччина з 2000 року приймає українських бізнесменів з усіх галузей економіки на стажування на власних підприємствах. Зокрема, фінансує всю програму, крім витрат на дорогу. Нова столична влада підтримує європейські цінності у веденні бізнесу та запрошує підприємців взяти участь у подібному стажуванні на німецьких підприємствах тривалістю в один місяць.

  «Українські підприємства мають ставати конкурентоспроможними та виходити на міжнародний рівень, – зазначив директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко. – Програми, які пропонує нам ФРН, можуть значно допомогти їм у цьому. Спілкуючись з міжнародною бізнес-спільнотою, можна набути нові знання та бізнес контакти, практичний досвід ведення переговорів, безпосередньо ознайомитися з передовими технологіями німецьких компаній та отримати багато іншого, що допоможе підвищити свій професійний рівень».

  Він додав, що 28-29 жовтня у Києві пройде конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині та запросив усіх охочих взяти у ньому участь.

  У 2014 році українським підприємцям пропонується стажування за напрямками економічної кооперації як з галузевою специфікою, так і без неї:

  1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

  2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд.

  3. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я.

  4. Економічна кооперація в секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.

  5. Економічна кооперація в аграрному секторі.

  6. Економічна кооперація у гірничодобувній галузі.

  Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.inwent.org.ua/.

  Інформацію щодо кандидатур для участі в конкурсному відборі просимо надсилати до 15 жовтня 2014 року до департаменту промисловості та розвитку підприємництва в письмовому та електронному вигляді: vrpd@ukr.net.