• In English
 • Представникам Комісії ЄС було представлено План виконання Угоди про асоціацію в сфері сільського господарства
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 14:02

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька провела зустріч із членами Європейської Групи Підтримки України (Європейська Комісія) Ніколя Верлее та Крістіною Камсіукайте.

  Представникам Комісії ЄС було представлено План виконання Угоди про асоціацію в сфері сільського господарства. Зокрема, законодавчі ініціативи та заходи, спрямовані на реформування агропромислового комплексу за всіма ключовими напрямами. Крім того, було представлено ініціативу щодо створення при Міністерстві Ради та Проектної групи з питань європейської інтеграції, до складу яких увійдуть фахівці Мінагрополітики, експерти національних та міжнародних неурядових організацій, представники асоціацій та науковці. Зазначене було схвально сприйнято та підтримано представниками Європейської Комісії.

  «Наша мета – створити при Міністерстві дієві консультативно-дорадчі органи з питань європейської інтеграції, основою діяльності яких стане чіткий план покрокового виконання заходів, направлених на розвиток агропромислового комплексу відповідно до принципів ЄС», - сказала Владислава Рутицька.

  У свою чергу представник Ніколя Верле зазначив, що зі свого боку вони готові підтримати ініціативи Міністерства у підготовці та реалізації заходів, проектів визначених планом.

  Також, учасники домовились про продовження співпраці у напрацюванні документів, які визначатимуть напрями та конкретні заходи стратегічного розвитку агропромислового комплексу України.