• In English
 • Тернопільська ОДА: Для дітей переселенців та військових АТО організовано відпочинок у Польщі
  опубліковано 03 жовтня 2014 року о 17:35

  Тернопільська обласна державна адміністрація взяла участь у проекті під назвою "Польсько-українська інтеграція молодих людей під призмою загрози європейському спокою". Зокрема, 17 дітей переселених в Тернопільську область з Криму, східних регіонів України, діти військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, вирушили на відпочинок у  місто Зелена Гора Республіки Польща.

  Відповідне доручення щодо організації відпочинку групи дітей у Польщі дав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк.

  Ініціативу голови ОДА щодо участі у проекті підтримало Почесне консульство України в Зеленій Горі Республіки Польща та Адміністрація Маршалка Любуського воєводства Республіки Польща.

  За словами заступника начальника управління – начальника відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Наталії Зарицької, на відпочинок діти вирушили ще 1 жовтня. «Ми вперше ініціювали такий проект. Приємно, що наші польські партнери його підтримали, - наголосила Наталія Зарицька. - На даний момент діти дуже задоволені, вони перебувають у місті Зелена Гора Любуського воєводства. Програма відпочинку є надзвичайно цікавою та змістовною. 2 жовтня вони відвідали Етнографічний Музей в місті Охла, зустрілися з Маршалком Любуського воєводства пані Ельжбетою Полак,  запалили «вогнище миру». З польською стороною ми постійно спілкуємося у телефонному режимі, щоб знати про настрої та враження дітей».