• In English
 • Привітання Віце-прем'єр-міністра України Олександра Сича з нагоди відзначення Дня працівників освіти
  опубліковано 03 жовтня 2014 року о 08:02

  Шановні колеги!

  Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

  Сьогодні, у нелегкий для нашої країни час, із великою відповідальністю перед державою, школою і батьками, перед учнями і студентами Ви несете негаснучий факел знань і вмінь, необхідних для плекання особистостей, які творитимуть нову історію Української держави. І сьогоднішня, а ще більше – завтрашня доля нашої країни, доля Держави – в їхніх руках.

  Ця велична місія є спільною для всіх освітян – учителів, науковців, викладачів, управлінців. Адже інтелектуальний і духовний потенціал нації є нині реальним мірилом цивілізаційного поступу і готовності Держави реагувати на глобальні виклики сьогодення.

  Завдяки Вашим особистим зусиллям і наполегливості вдалося цього року закласти міцний фундамент реформування вищої школи, який забезпечить широку автономізацію університетів і зростання їхньої відповідальності за якість освітніх послуг, зміцнить гарантії рівного доступу громадян до вищої освіти і додасть мотивації до навчання в старшокласників.

  Схиляю голову перед Вашою жертовністю і бажаю нових звершень у нелегкій, але почесній праці із «сіяння розумного, доброго й вічного» в душах молодих українців.

  Миру Вам, добробуту, щасливої та щедрої долі, невичерпної наснаги і нових творчих успіхів!