• In English
  • Остап Семерак: Уряд збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному будівництву
    опубліковано 01 жовтня 2014 року о 18:17

    Кабінет Міністрів України збільшив статутний капітал Державної спеціалізованої фінансової установи «Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву» на 47 млн. грн. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак на брифінгу в Будинку Уряду.

    «Уряд сьогодні прийняв рішення, яким вирішив проблему фінансування житла за програмою 30/70, яка функціонує через Державний фонд сприяння молодіжному будівництву. Люди вносили кошти на рахунки банків, які були рекомендовані попереднім керівництвом фонду. Із цими коштами відбувалися страшні махінації, в результаті банки не можуть виконувати свої зобов'язання перед фондом, і, відповідно, сім'ї, які внесли ці кошти, залишені напризволяще, без профінансованого житла», - зазначив Остап Семерак.

    За його словами, внісши зміни у відповідну постанову, Кабінет Міністрів збільшив статутний капітал цього Фонду. «На 47 млн. грн. був збільшений статутний капітал цього фонду. Цифра була продиктована аналізом підписаних договорів громадян, які з цим Фондом працюють за програмою 30/70. Усі громадяни, які вклали свої кошти і підписали відповідні угоди і співпрацюють із фондом за програмою 30/70, після сьогоднішнього рішення будуть захищені, а Фонд має всі ресурси для того, щоб виконати зобов'язання, які на себе брала держава», - сказав Міністр.