• In English
 • Мінагрополітики ініціює створення Євроінтеграційної Ради
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 16:54

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька розповіла, що Мінагрополітики ініціює створення Євроінтеграційної Ради.

  За її словами, при Міністерстві найближчим часом буде створено вказаний консультативний орган, який працюватиме над вирішенням відповідних запитів та звернень, що надходять від громадськості та європейських партнерів.

  Крім того, як стверджує Владислава Рутицька, вже незабаром у кожному структурному підрозділі Міністерства аграрної політики та продовольства України буде визначено державного службовця, який відповідатиме за напрямок євроінтеграційної діяльності департаменту: чи то в галузі тваринництва, чи в сфері науково-освітнього забезпечення, продовольства, правової та законопроектної роботи тощо.

  У свою чергу, як наголосив Ігор Швайка, якісна підготовка до впровадження та затвердження європейських стандартів в аграрному секторі України залежить саме від злагодженої, координаційної роботи Міністерства та тісної співпраці з європейськими партнерами.