• In English
 • Комісія з присвоєння статусу учасників бойових дій працює - статус учасника АТО надано 152 військовим, - Людмила Денісова
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 14:46

  Розпочалася робота Міжвідомчої комісії з присвоєння статусу учасників бойових дій учасникам антитерористичної операції. За результатами засідань Комісія розглянула документи та надала статус учасника АТО 152 особам, документи на яких були подані у Міністерство соціальної політики. Про це заявила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, доповідаючи на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 1 жовтня.

  «Створена Міжвідомча комісія, яка надає і визначає статус учасника бойових дій тим учасникам АТО. На сьогодні за таким статусом звернулось 152 особи», - повідомила Міністр.

  При цьому вона звернулася до Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби та інших відомств, які мають військові формування, з проханням не затримувати документи, щоб пришвидшити подання списків учасників АТО до Мінсоцполітики.

  «Створіть свої комісії і надавайте нам їх на розгляд. Люди чекають того, що їм нададуть статус учасника бойових дій і на них будуть розповсюджуватися всі пільги, які передбачені Законом «Про статус ветеранів та їх соціальний захист». Це дуже важливе питання - це буде захист їхніх родин, бо вони будуть отримувати пільги, в тому числі на житлово-комунальні послуги», - наголосила Людмила Денісова.