• In English
 • У жовтні щосуботи відбуватимуться толоки у столичних парках
  опубліковано 29 вересня 2014 року о 18:07

  У рамках проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста комунальне об’єднання «Київзеленбуд» за підтримки Київської міської державної адміністрації проведе чотири загальноміські толоки. Так, прибиратимуть та озеленюватимуть об’єкти міського зеленого господарства 4-го, 11-го, 18-го та 25-го жовтня 2014 року. Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».

  Зокрема, 4 жовтня роботи з благоустрою відбуватимуться на 43 об’єктах міського зеленого господарства. Громадськість залучатимуть до прибирання на території Голосіївського парку ім. М.Т. Рильського. Тут планують прибрати від опалого листя та випадкового сміття близько 50 га території, очистити берегові смуги озер на площі понад 1 га. Охочих долучитися до толоки зустрічатимуть біля центрального входу до Голосіївського парку ім. МРильського зі сторони просп. 40-річчя Жовтня, 96.

  11 жовтня спеціалісти комунального об’єднання прибиратимуть на територіях 49 об’єктів міського зеленого господарства, а небайдужих киян запрошують долучитися до толоки на території парку «Нивки» (місце зборувхід до парку «Нивки» зі сторони станції метро «Берестецька»). Тут прибиратимуть територію парку та берегові смуги озер, висаджуватимуть кущі.

  18 жовтня зеленбудівці працюватимуть на 45 об’єктах міського зеленого господарства. Мешканці міста зможуть долучитися до толоки на території парку «Перемога» – тут потрібно прибрати близько 45 га території, а також берегові смуги. Висаджуватимуть у парку кущі та дерева. Місце зборувхід до парку «Перемога» зі сторони вул. А. Малишка (готель «Братислава»). 

  25 жовтня киянам запропонують долучитися до висадження кущів і дерев та прибирання 27 га у Солом’янському ландшафтному парку (місце зборувхід до парку зі сторони вул. Механізаторів). Загалом цього дня заплановано проведення заходів на територіях 39 об’єктів міського зеленого господарства.

  Про всі заходи в рамках осіннього місячника з благоустрою буде повідомлено додатково із зазначенням часу та місця зустрічі.