• In English
 • Вінниччина надала учасникам АТО і жителям звільнених від терористів територій понад 1 млн. тонн допомоги
  опубліковано 29 вересня 2014 року о 16:56

  Вінниччина надала учасникам АТО і жителям звільнених від терористів територій понад 1 млн. тонн продуктової та іншої допомоги. Про це повідомив під час наради у голови облдержадміністрації директор Департаменту цивільного захисту Вінницької ОДА Сергій Вовченко.

  За словами посадовця, Вінницькою областю надано учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей 1070,06 тонн продуктової та іншої допомоги , 1505 бронежилетів, 680 касок, 930 пар взуття, 94,45 тонн засобів індивідуальної гігієни на загальну суму 15984,0 тис. грн.

  Для оперативного опрацювання інформації, яка надходить від волонтерів та громадських організацій стосовно антитерористичної операції на Сході України, в області працює телефон гарячої телефонної лінії, на який за допомогою вже звернулося 19 осіб.

  Визначено склад оперативної групи з числа працівників структурних підрозділів облдержадміністрації для опрацювання інформації, яка буде надходити від волонтерів і громадських організацій щодо надання допомоги бійцям Збройних Сил України та Національної гвардії України, які беруть участь в антитерористичній операції на сході.