• In English
 • Держприкордонслужба: Броньована та автомобільна техніка вирушила у зону АТО
  опубліковано 27 вересня 2014 року о 11:21

  Сьогодні з території однієї з військових частин Держприкордонслужби в Києві у зону АТО вибула броньована та автомобільна техніка. Це перша частина техніки, яка найближчим часом надходитиме на українсько-російський кордон та в зону АТО для посилення прикордонних підрозділів. Загалом на кордон вирушило 6 бронетранспортерів, 8 вантажних автомобілів та 3 мікроавтобуси.

  Згадані БТРи були передані прикордонному відомству від Міністерства оборони України та пройшли капітальний ремонт на Миколаївському бронетанковому заводі. Всього Держприкордонслужбі було передано та відремонтовано 20 БТРів. Вантажні «Крази», в кількості понад 50 одиниць, були закуплені за кошти спеціально виділені Кабінетом Міністрів України. Також зазначимо, що на Миколаївському бронетанковому заводі в даний час виконується чергове замовлення Держприкордонслужби на поставку БТРів. Прикордонники отримають модернізовані бронетранспортери, які будуть оснащені 2 дизельними двигунами з більш потужними характеристиками і значно меншим використанням пального.

  Автомобільна колона, яка вибула в зону АТО, також повезла прикордонникам зимове екіпірування та інше військове майно.

  Вже за декілька днів до прикордонних підрозділів у зоні АТО направиться наступна частина придбаної та отриманої техніки.