• In English
 • Міністр внутрішніх справ зустрівся з новопризначеним Координатором проектів ОБСЄ в Україні
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 18:14

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з новопризначеним Координатором проектів ОБСЄ в Україні Вайдотасом Вербою. Зустріч відбулася за участю заступника Міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції Тіграна Авакяна.

  Розпочинаючи роботу Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подякував пану Послу за візит та запевнив, що для МВС вкрай важлива співпраця з ОБСЄ.

  Сторони обговорили питання реформування Міністерства внутрішніх справ, зокрема детально зупинилися на основних положеннях Концепції Реформи МВС.

  «Суть реформи: створити на базі пострадянської міліції сервісу для населення. Ми прекрасно розуміємо, що реформа в тій ситуації, в якій перебуває наша держава, може вплинути на її керованість. Але у нас немає іншого виходу, і без реформ нам не обійтися. Так, звісно, під час реформування ми маємо постійно звіряти наші плани зі змістом Угоди про асоціацію з ЄС», - розповів присутнім Тігран Авакян.

  Пан Посол, у свою чергу, висловив абсолютне бажання Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні надавати допомогу МВС під час процесу його реформування.

  «Наш Офіс працює з МВС понад 10 років. Ми співпрацюємо за такими важливими напрямками, як протидія торгівлі людьми, боротьба з кіберзлочинністю, протидія насильству в сім`ї, взаємодія правоохоронних органів з медіа. Багато уваги приділяється навчанню міліціонерів. Ми допомагали МВС технікою. І нам наразі дуже важливо продовжити співпрацю з МВС якраз у період його реформування», - розповів Вайдотас Верба.

  Учасники зустрічі також обговорили проведення найближчим часом спільних заходів, які відбудуться як у Києві, так і в інших містах України. Окрім цього, вони домовилися про закріплення спільних планів на майбутнє у дорожній карті.