• In English
 • У рамках освітньої Програми "НАТО-Україна" розпочався осінній цикл навчань
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 16:23

  На базі Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом відбулася церемонія відкриття 350-годинного курсу «Менеджмент готельного та туристичного бізнесу» (НАТО) та випуск групи слухачів, які вивчали англійську мову. Навчанням військовослужбовців, які планують в майбутньому звільнятися у запас, та членів їх сімей опікується громадська організація «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців».

  Як розповів менеджер Програми «НАТО-Україна» Крістофер Штаудт, цього року програма отримала нові перспективи розвитку.

  «Незважаючи на складні воєнно-політичні обставини в Україні, нам вдалося забезпечити майже 750 місць навчання у визначених військових гарнізонах. Нещодавно на самміті НАТО в Уельсі було оголошено, що Королівство Норвегія готове взяти на себе роль головного розпорядника одного з трастових фондів, з якого відбуватиметься в перспективі надання акумульованих коштів на побудову цілісної системи, що буде інтегрована в програму соціальної адаптації військовослужбовців, яка проводиться спільно Міністерством оборони України та Міністерством соціальної політики України», – зазначив він.

  Під час курсу «Менеджмент готельного та туристичного бізнесу» слухачі отримають необхідні знання для роботи менеджера у сфері готельного та туристичного бізнесу, а також важливу економічну та аналітичну інформацію необхідну для заснування власної справи.