• In English
 • Арсеній Яценюк зустрівся з українською громадою США
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 09:31

  У четвер, 25 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з українською громадою США в Нью-Йорку, де Глава Уряду перебуває з робочим візитом.

  «Україна постала перед великими викликами, але з іншого боку – і можливостями», сказав Глава Уряду.

  «Ми підписали Угоду про Асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі. Ми – європейська сім’я. Це буде нелегкий шлях, адже люди очікують швидких та якісних змін та реформ», наголосив він.

  Перешкодою на цьому шляху є російська агресія, підкреслив Арсеній Яценюк: «Це агресія. І це війна, яку Росія почала проти України. Росія і її президент порушили все що могли – починаючи від Статуту ООН і закінчуючи низкою міжнародних зобов’язань».

  «У Гімні України є рядки «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». І ми платимо за нашу незалежність величезну ціну, яка насправді безцінна – українці втратили життя в боротьбі з російською агресією. Ми платимо за свою свободу, волю і європейський вибір. І ми переможемо в цій боротьбі».

  Глава Уряду висловив вдячність за підтримку України українською громадою США. Він наголосив, що український Уряд цінує підтримку Адміністрації США, персонально президента США і Конгресу Сполучених Штатів.

  «Ми віримо, що досягнемо успіху. Покладаємося на вашу підтримку, на невичерпну енергію українського народу – енергію до перемоги, успіху й до того, щоб бути найкращою країною в світі», – сказав Арсеній Яценюк.