• In English
 • Євген Нищук взяв участь у 69-й сесії Генеральної асамблеї ООН у м. Нью-Йорк
  опубліковано 25 вересня 2014 року о 21:18

  25 вересня в рамках робочого візиту до США Міністр культури України Євген Нищук у складі офіційної урядової делегації на чолі з Прем'єр-Міністром України Арсенієм Яценюком відвідав 69-у сесію Генеральної асамблеї ООН у м. Нью-Йорк.

  Під час свого виступу Євген Нищук зауважив, що на сьогодні важливо, що світ гостро реагує на питання, що стосуються утиску прав і свобод того чи іншого народу, про що кожен може говорити на сесії ООН.

  Він також наголосив на важливості солідарності світової спільноти щодо підтримки України та недопущення агресії та ескалації конфлікту з боку Росії.

  «Необхідно, щоб у нинішніх обставинах голосно зазвучали і ті виклики, перед якими постала Україна у зв'язку з агресією РФ. Саме зараз вкрай необхідно знайти підтримку у світі, від усіх тих країн, де цінується свобода і людська гідність. Я радий, що сотня країн чітко висловили свою позицію у підтримку України, але незрозумілою залишається позиція тих десяти, які підтримали агресію і нелюдські дії Росії на Сході та Півдні нашої держави. Зараз світ, як ніколи, має бути солідарним, стійко знаходитися на позиціях толерантності та гуманізму, не стояти осторонь, присікати агресію і нелюдяність та за будь-яких обставин не допустити ескалації конфлікту», - сказав Євген Нищук .

  69-та сесія Генасамблеї ООН офіційно відкрилася 16 вересня, загальні дебати розпочалися 24 вересня і триватимуть до 1 жовтня.