• In English
  • Мінагрополітики: Харчопром - на першому місці серед всіх галузей промисловості за питомою вагою реалізованої продукції
    опубліковано 25 вересня 2014 року о 18:13

    За січень-липень поточного року в Україні реалізовано харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів на суму 138,4 млрд. грн. (у відпускних цінах, без ПДВ та акцизу).

    Питома вага реалізованої продукції склала 20,5%. Таким чином, за цим показником, харчова промисловість знаходиться на першому місці серед всіх галузей промисловості.

    Найбільша частка реалізованої промислової продукції виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів припала на: виробництво олії та тваринних жирів – 23,2%, м'яса та м’ясних продуктів – 12,9%, молочних продуктів – 12,6%, напоїв – 12,5% (в тому числі дистиляцію, ректифікацію та змішування спиртних напоїв – 2,8%, виробництво пива – 5%, виробництво безалкогольних напоїв, мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки – 3,3%, виноградних вин – 0,8%), хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – 7,3%, какао, шоколаду та цукристих кондитерських виробів – 5,5%, тютюнових виробів – 5,4%, перероблення та консервування фруктів і овочів – 4,3.