• In English
 • Відкрито приміське сполучення на ділянці Іловайськ-Донецьк-2
  опубліковано 25 вересня 2014 року о 11:20

  З 25 вересня 2014 року в зв'язку із закінченням ремонтно-відновлювальних робіт Донецькою залізницею відкрито приміський рух на ділянці Іловайськ — Моспине — Менчугове — Ларине — Чумакове — Мушкетове — Донецьк-2.

  При плануванні поїздки необхідно звертатися за уточненням інформації у залізничні каси і довідкові служби вокзалів, а також звертати увагу на оголошення на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни в графіку руху поїздів.

  Приміські поїзди Донецької залізниці нині курсують на наступних ділянках:

  у Донецькій області: Маріуполь-Волноваха, Очеретине-Красноармійськ-Чаплине, Скотувате-Костянтинівка-Слов'янськ-Красний Лиман; Скотувате-Слов'янськ-Бантишева, Красний Лиман-Сіверськ-Артемівськ-2-Курдюмівка, Іловайськ-Донецьк-2;

  у Луганській області: Родакове-Луганськ, Родакове-Сентянівка, Кипуча-Комунарськ-Родакове, Венгерівка – Переїзна – Рубіжне – Сватове-Куп'янськ, Луганськ – Мануїлівка, Луганськ – Ізварине.

  Донецька залізниця продовжує ремонтно-відновлювальні роботи залізничної інфраструктури та вживає всіх можливих заходів для організації безпечних пасажирських перевезень.