• In English
 • У Мистецькому Арсеналі діти закликають до миру
  опубліковано 24 вересня 2014 року о 11:34

  З 23 вересня 2014 року Український державний центр позашкільної освіти в приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» розпочав тижневий фестиваль «Мир у дитячих долонях», який поєднує мистецтво, науку, літературу, кіно та різні види дитячої творчості та сімейного дозвілля.

  Відкриття заходу відбулося яскравим флеш-мобом за участю дитячих творчих колективів позашкільних навчальних закладів Києва.

  Протягом тижня Мистецький Арсенал перетвориться на гомінкий майданчик для творчості та пізнання. З особливою увагою організатори заходу відносяться до дітей з Луганської та Донецької областей, які тимчасово проживають та навчаються у столиці, що завітали до творчих майстерень Мистецького Арсеналу.

  На творчих майданчиках досвідчені педагоги проводять для усіх бажаючих дітей та їхніх батьків майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, виробів з глини та солоного тіста, орігамі, витинання, виробів з природного матеріалу. Всі бажаючі спробують власноруч виготовити контурно-стендові винищувачі та найпростіші моделі човнів, корабликів з картону та підручних матеріалів. Дитячий фестиваль наповнює усіх присутніх енергією добра, миру та спокою.

  Запрошуємо всіх бажаючих поринути у казковий світ дитячої творчості!