• In English
  • Мінсоцполітики: На виплату вересневих пенсій перераховано 17,8 млрд. грн.
    опубліковано 23 вересня 2014 року о 19:44

    Поштові відділення забезпечені коштами для здійснення пенсійних виплат цього місяця включно по 25 вересня, банківські установи – включно по 24 вересня. На їхні рахунки перераховано кошти у сумі 17,8 млрд. грн.

    На сьогодні виплату пенсій профінансовано у 22 районах та містах Донецької області – через поштові відділення та установи банків в містах Дзержинськ, Димитрів, Дружківка, Краматорськ, Красний Лиман, Маріуполь, Селидове, Новоградівка, Вугледар, у місті Артемівськ та Артемівському районі, Добропілля та Добропільському районі, Костятинівка та Костятинівському районі, Красноармійськ та Красноармійському районі, Слов’янськ та Слов’янському районі, а також в Олександрійському, Волноваському, В-Новоселківському, Володарському, Мар´їнському та Першотравневому районах. Через банківські установи - в містах Авдіївка та Дебальцево.

    На Луганщині наразі пенсії отримують громадяни Лисичанська, Рубіжного, Северодонецька, а також Біловодського, Білокуракінського, Кремінського, Марківського, Міловського, Новоайдарського, Новопсковського, Сватівського, Старобільського та Троїцького районів.