• In English
  • Військовослужбовці штабу АТО надали гуманітарну допомогу дитячому садочку у місті Краматорськ
    опубліковано 22 вересня 2014 року о 16:35

    За словами керівника підрозділу інформаційно-психологічних операцій полковника Анатолія Кравчука, за час роботи групи у містах Краматорськ та Слов’янськ, ставлення населення до військовослужбовців Збройних Сил України значно покращилось.

    «Більше того, саме активна участь військових штабу АТО у житті громади міста Краматорськ стала тим чинником, який зламав негативне ставлення до українських військових. Наша група інформаційно-психологічних операцій не перший місяць проводить роботу з інформаційної протидії агресору. За цей час, зокрема, було встановлено контакт з органами місцевого самоврядування та активом громади міста», – зазначив полковник Анатолій Кравчук.

    Окрім цього, військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань – учасники антитерористичної операції приділяють особливу увагу дитячому будинку, де перебувають діти-сироти з усього Донбасу. Більшість малят є інвалідами, які позбавлені батьківської опіки, тому потребують особливого ставлення та піклування. Днями військовослужбовці завітали до дитячого будинку міста Краматорськ та вкотре доставили діткам продукти харчування та необхідні в побуті речі.