• In English
  • Акція «Бібліотечка для Донбасу» триває
    опубліковано 22 вересня 2014 року о 13:54

    Триває благодійна акція із збору книжок «Бібліотечка для Донбасу», започаткована Держкомтелерадіо України під час проведення Київської книжкової виставки. Майже 200 тисяч книг уже зібрано, і наразі вони передаються у бібліотеки звільнених від російських окупантів та терористів територій Донбасу, військові шпиталі, санаторії та профілакторії, в яких лікуються бійці із зони АТО, живуть вимушені переселенці.

    «Вже понад 60 українських видавництв відгукнулися на благодійну акцію, започатковану Держкомтелерадіо під час Київської книжкової виставки, – розповів Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. – До неї підключилися видавці, які брали участь у Львівському книжковому форумі, ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія». Особливий попит зараз відчувається на дитячу літературу, книжки з психології, українську та світову класику».

    Так, днями чергову партію книжок передала Уповноважений Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко Одеському військовому госпіталю та санаторію ім. Пирогова. Там сьогодні перебуває понад 300 переміщених громадян з Донбасу. Це в основному люди з особливими потребами, інваліди-спинальники, багатодітні родини. Також в Одеському військовому госпіталі на лікуванні перебувають 214 учасників АТО. 500 книг, переданих бібліотекам цих закладів, стають своєрідними ліками від душевних травм та тривог.