• In English
  • На пенсійні виплати вересня спрямовано 15,6 млрд. грн.
    опубліковано 19 вересня 2014 року о 17:56

    На рахунки поштових відділень та банків надійшло 15,6 млрд. грн. вересневих пенсій. Таким чином, фінансування пенсійних виплат через поштові відділення забезпечене по 22 вересня, через банківські установи – по 21 число місяця.

    Місячна потреба коштів на фінансування пенсій становить 23,7 млрд. грн.

    У Донецькій області пенсії виплачуються у 22 районах та містах.

    Зокрема через поштові відділення та установи банків виплати здійснюються в містах Дзержинськ, Димитрів, Дружківка, Краматорськ, Красний Лиман, Маріуполь, Селидове, Новоградівка, Вугледар, Артемівськ та Артемівський район, Добропілля та Добропільський район, Костятинівка та Костятинівський район, Красноармійськ та Красноармійський район, Слов’янськ та Слов’янський район, а також в Олександрійському, Волноваському, Велико-Новоселківському, Володарському, Мар´їнському та Першотравневому районах.

    Через банківські установи – в містах Авдіївка та Дебальцево.

    У Луганській області виплати пенсій та грошових допомог профінансовано в 13 районах та містах через поштові відділення та установи банків. Це міста Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, а також Біловодський, Білокуракінський, Кремінський, Марківський, Міловський, Новоайдарський, Новопсковський, Сватівський, Старобільський та Троїцький райони.