• In English
 • Правда робить Україну європейською державою, - Арсеній Яценюк привітав Українське бюро Радіо "Свобода" із 60-річчям
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 16:38

  У четвер, 18 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у дискусії «Свобода в часи інформаційної війни», присвяченій 60-річчю мовлення Української служби Радіо «Свобода».

  «Розрушилися імперії, впали стіни, щезли диктатори, а Радіо «Свобода» є і буде. Як є і буде свобода», - сказав він.

  Арсеній Яценюк нагадав, що символ Радіо «Свобода» – смолоскип: «Ми з цим символом світла, символом вогню, гарячості й впевненості пройшли Майдан і йдемо далі».

  За його словами, нести правду дуже важливо в такі буремні й складні часи, в яких зараз перебуває Україна: «Люди хочуть слово правди. Це та правда, яка зруйнувала залізну завісу і знищила імперію зла. Це правда, яка будує демократію і робить Україну європейською державою».

  Він нагадав, що президент РФ Володимир Путін називав талановитою людиною Геббельса, який казав, що за допомогою ЗМІ може перетворити будь-який народ на отару. Саме тому, за словами Глави Уряду, правда є такою важливою: «Якою б правда гіркою не була, вона набагато сильніша від будь-якої напівправди чи мовчання. Тільки правда є найсильнішою зброєю проти імперії зла».

  «Бажаю всім нам чути Радіо «Свобода» і бути вільними людьми завдяки правді і завдяки Радіо «Свобода», - сказав Арсеній Яценюк.