• In English
 • Інформаційна політика залишається і надалі проукраїнською та проєвропейською, - Держкомтелерадіо
  опубліковано 17 вересня 2014 року о 18:14

  Ухвалення Верховною Радою Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» жодним чином не вплинуло на характер і зміст державної інформаційної політики. Вона як була, так і залишиться проукраїнською та проєвропейською, в тому числі на всій території Луганської та Донецької областей. Про це повідомив Богдан Червак, директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо.

  «Ніхто не відміняв рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо вилучення із кабельних мереж російських каналів-агресорів. Усі, хто не виконуватиме рішення Нацради, будуть відповідати перед українським законом, - наголосив Богдан Червак. - При першій можливості буде відновлено мовлення Донецької та Луганської державних телерадіокомпаній, які на сьогодні захоплені російськими окупантами і терористами всіх мастей. Журналістські колективи цих телерадіокомпаній при першій нагоді готові приступити до роботи. Зрадників і колаборантів серед них – одиниці. Про діяльність кожного з таких ми знаємо, і у свій час ними займеться Служба безпеки України.

  І надалі недопустимим є виготовлення і поширення на території Донбасу так званої сепаратистської друкованої продукції, яка закликає до війни та неконституційної зміни державного устрою України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, посягання на територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Держкомтелерадіо має відповідний досвід і тісно співпрацює по цьому питанню з правоохоронними органами, а також зі Збройними силами України, Національною гвардією, добровольчими батальйонами, які діють в зоні АТО, щодо виявлення та припинення такої антидержавної та антиукраїнської діяльності.

  Інформаційний суверенітет України обов’язково буде забезпечено».