• In English
 • З Харківщини в зону проведення АТО направлено понад 15 тисяч тонн майна
  опубліковано 17 вересня 2014 року о 18:07

  На Харківщині військовослужбовці Об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних Сил України не збавляють темпів щодо направлення усього необхідного до зони проведення антитерористичної операції. За словами командування військової частини Тилу Збройних Сил, з моменту початку АТО з Харкова до армійських підрозділів було доставлено понад 15 тисяч тонн тилового майна.

  «Майже 1 тисячу тонн харчових продуктів та речового майна від загальної кількості ми відправили на Донбас на техніці приватних автопідприємств. Цивільні перевізники погодилися зробити це безкоштовно і готові й надалі допомагати війську. А цього тижня один із харківських бізнесменів придбав чаю на суму понад 100 тисяч гривень. Цей гуманітарний вантаж він також доставив на схід держави за власний рахунок», – розповів командир Центру підполковник Юрій Середа.

  Всього з початку АТО харківські тиловики організували доставку до польових таборів на Донбасі понад 360 тисяч сухих пайків та разових раціонів, майже 10 тисяч спальних мішків, понад 6 тисяч бронежилетів та десятки інших видів майна.

  «Окрім Об’єднаного центру забезпечення, доставкою тилового мана до районів ведення бойових дій займаються інші військові частини та установи. Співпрацюємо ми й колегами з інших силових відомств. Також усе необхідне для військовослужбовців Збройних Сил України надходить напряму від благодійних організацій. Таким чином, ми намагаємося не допускати або ж максимально уникнути наслідків нестачі чогось нагального», – зазначив підполковник Юрій Середа.