• In English
 • Понад 200 учасників АТО отримали земельні ділянки
  опубліковано 16 вересня 2014 року о 14:46

  «За оперативними даними Держземагентства, для отримання земельних ділянок звернулося 2,5 тис. учасників АТО, з яких більше тисячі - отримали дозволи на розроблення документації землеустрою, більше 200 чоловік - отримали землі для різних цілей», - повідомив директор департаменту землеустрою, використання та охорони земель Державного агентства земельних ресурсів Олександр Краснолуцький на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів 16 вересня.

  Він наголосив, що виділення земельних ділянок для учасників АТО відбувається відповідно до чинного законодавства (Конституції України та ст. 118 Земельного кодексу України), «якщо громадянин досі не реалізував своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки».

  Олександр Краснолуцький повідомив, що для отримання земельної ділянки необхідно звернутися до земельного органу за місцем проживання та написати відповідну заяву. За його словами, процедура надання дозволу на розроблення документації землеустрою відбувається швидше, якщо це стосується землі сільськогосподарського призначення державної власності, розпорядником якої є Держземагентство. Якщо ж земля знаходиться у комунальній власності, то після написання заяви органи місцевого самоврядування у місячний термін приймають рішення про надання дозволу на розроблення документації землеустрою.

  За словами Олександра Краснолуцького, в Україні на сьогодні є більше 3 млн. га земель запасу. «Тобто, земель достатньо, щоб забезпечити цих громадян відповідними земельними ділянками», - наголосив Олександр Краснолуцький, зауваживши, що вільних земель немає у Києві.