• In English
 • ВНЗ Мінагрополітики продовжують підтримувати військових в зоні АТО
  опубліковано 16 вересня 2014 року о 12:37

  Студенти вищих навчальних закладів, що підпорядковані Міністерству аграрної політики та продовольства України, продовжують акції на підтримку військових у зоні АТО.

  Так, студенти Миколаївського національного аграрного університету та його Технолого-економічного коледжу розпочали благодійну акцію "Гуманітарний кошик". Акція стартувала в супермаркеті Миколаєва, де було встановлено спеціальні візки, до яких всі небайдужі можуть покласти найнеобхідніші речі для захисників  Вітчизни.

  Студентство Житомирського національного агроекологічного університету підтримало звернення дитячих організацій з Дніпропетровської області "Сонячний світ" і "Допоможемо дітям". Молоді люди взяли участь в гуманітарній акції "Допомога дітям півдня і сходу України. Якщо не ми, то хто?". В рамках акції студенти збирали необхідний одяг та продукти харчування для переселенців зі Сходу.

  Молодь Вінницького національного аграрного університету вирішила підтримати українську армію, долучившись до флеш-моб-естафети з обливанням холодною водою "Ice Bucket Challenge". Учасники обливалися під напором пожежного гідранта машини оперативно-рятувальної служби Вінниці. Потрапили під холодний душ пожежників і викладачі та навіть перший проректор університету Олександр Яремчук. За правилами "Ice Bucket Challenge", учасники флеш-мобу повинні облитися холодною водою протягом 24 годин від виклику, зафільмувавши флеш-моб на відео, та кинути "пас" іншим учасникам, які мають або прийняти виклик і облитися водою, або заплатити гроші у фонд (найчастіше роблять і те, й інше).